Lázeňské pobyty pro páry

Chcete si užít jeden druhého a zároveň udělat něco pro své zdraví? Pak tedy využijte slevy na lázeňské pobyty pro páry! Dopřejte si komfortní péči a soukromí a opusťte alespoň na chvíli váš zaběhnutý stereotyp. Vybrat si můžete z mnoha lázeňských středisek, která se nacházejí po celé České republice. Je jen na vás, jaký druh péče upřednostňujete. A jakým způsobem chcete zregenerovat vaše síly.

Mezi nejvyhledávanější lázně patří Karlovy Vary, Mariánské či Františkovy lázně. Dále můžete volit mezi Lázněmi Jeseník, Poděbrady či Jáchymov nebo Luhačovice. Samozřejmostí je moderní ubytování a nedílnou součástí vašeho pobytu je využití wellnes, hotelového bazénu nebo vířivky, saunování a masáží. Mezi nejoblíbenější typy masáží patří v poslední době masáž lávovými kameny, které obzvláště v zimním období krásně prohřejí vaše tělo a uvolní svalstvo. Ale i jiné druhy masáží jsou vašemu zdraví prospěšné a patří mezi vyhledávané, například čokoládová nebo aromatická masáž, masáž na vodním lůžku a další. Některá střediska nabízejí návštěvu solné jeskyně a také pobyt v parní komoře, což prospěje především vašemu dýchání.

Výhody wellness pobytu

Pokud pojedete autem, je samozřejmostí parkování zdarma v bezprostřední vzdálenosti od vašeho ubytování a dále také zdarma připojení na internet. K lázeňskému pobytu patří také ochutnávka místních specialit. Snídaně většinou probíhají formou bohatého bufetu, kde se nezapomíná na zásady zdravého stravování a proto je v nabídce čerstvé ovoce a zelenina. Na večeři máte obvykle výběr z několika typů jídel o několika chodech. Velmi dobře je postaráno i o váš pitný režim, kdy během všech procedur vám jsou nabízeny různé druhy nápojů.

Neváhejte a vydejte se se svou partnerkou či svým partnerem na lázeňský pobyt pro páry a využijte slevy na wellness pobyty pro páry ve výši 40 – 60%! Na takto strávené dny budete dlouho společně vzpomínat a rádi se budete na tato místa vracet. Díky mnoha procedurám načerpáte sil a upevníte své zdraví a svoji imunitu, což je obzvláště nutné v zimním období. Prohlédněte si aktuální last minute slevy na zájezdy.


Notice: link_pages není podporována už od verze 2.1! Použijte prosím raději wp_link_pages(). in /var/www/vhosts/seonastroje.cz/art4u.cz/wp-includes/functions.php on line 2839


Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.