Slevy na lyžařské zájezdy do Alp

Zima je nádherné období roku. Veškerou přírodu zakryje sníh, který vytvoří nádherné obrazce, příroda se uchyluje ke spánku a odpočinku. Začínají příjemné svátky Vánoc a oslavy nového roku, které mají okouzlující atmosféru. V této době také přichází na odbyt dovolená v horách, kam často jezdíme i na svátky. U nás v posledních letech sníh často nebývá, což je také důvod, proč si s celou rodinou můžeme dopřát oslavu svátku na sněhu a na dovolené.

Díky slevám na lyžařské zájezdy můžeme ušetřit nějaké finance, navíc s předstihem bývají často akce, které umožňují využít lyžování pro děti zdarma. Co se týče dovolené samotné, nejoblíbenějšími místy jsou Alpy a Tatry. Tatry máme v dosahu, hned u našich sousedů na Slovensku. Alpy se však rozprostírají hned po několika zemích, můžeme si tedy vybírat, zda budeme cestovat do Rakouska, Itálie, nebo například Francie. Lyžování v Alpách si užije celá rodina!

Hurá na hory

Abychom měli jistotu, že bude dostatek sněhu, stačí si vybrat lokalitu, která se nachází v blízkosti ledovce. Patří mezi ně například Solden, Zel lam See, Kaprun a mnoho dalších. Tyto lokality mají většinou velmi pěkné ubytování, které bývá v blízkosti sjezdovek. Milovníci sportu, především lyžování mají tedy výhodu. V případě, že jsou sjezdovky dále, je zařízen skubus pro dopravu tam i zpět. Ti, kteří neumí lyžovat, mohou využít školy lyžování, které najdeme v blízkosti sjezdovek stejně tak, jako půjčovnu vybavení.

Aktivní odpočinek a skvělá relaxace

Kromě lyžování se můžeme zaměřit na běžkaření, turistiku či horolezectví. Je však třeba dbát na bezpečnost, mít potřebné vybavení a kvalitní oblečení. Některé oblasti jsou zpřístupněny pouze v doprovodu horského průvodce. Abychom si i dostatečně odpočinuli, můžeme navštívit některé ze zdejších saun, wellness, bazénů či dalších procedur. Slevy na lyžařské zájezdy do Alp jsou vhodné také jako dárek pro rodinu či přátelé.


Notice: link_pages není podporována už od verze 2.1! Použijte prosím raději wp_link_pages(). in /var/www/vhosts/seonastroje.cz/art4u.cz/wp-includes/functions.php on line 2839


Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.