Zajímavé wellness procedury

Už vás unavují stále stejné wellness procedury? Rádi byste vyzkoušeli něco nového? Pokud ano, vybrali jsme pro vás tipy na zajímavé wellness procedury, o kterých možná ani nevíte. V posledních letech stoupá obliba krátkých zimních a jarních pobytů ve wellness hotelech nebo penzionech. Je to dáno tím, že právě v těchto měsících bychom měli našemu tělu dopřát kvalitní péči a dát mu možnost zregenerovat. Naše tělo zatěžujeme více či méně každý den, a pokud chceme, abychom byli stále zdraví a fit, musíme se o něj patřičně starat. Využijte aktuální slevy na wellness.

Tajemství z Tichomoří

Chcete mít nádhernou a dokonale hydratovanou pleť? Vyzkoušejte tělové procedury Pure Fiji. Během této procedury vám budou zkušení maséři z Tichomoří masírovat obličej pomocí speciálních olejíčků a mastí. Celé kouzlo Pure Fiji tkví v kokosovém oleji, který je součástí mastí a obličejových masek. Kokosový olej pocházející z tichomořské přírody má díky svému složení skvělé účinky na pleť, kterou dokonale hydratuje a vyživuje. Vaše pleť bude po proceduře jako vyměněná a vy se budete cítit jako znovuzrození. Maséři při těchto procedurách využívají i exotické pomůcky jako jsou kokosové měšce či mušle. V Česku se s Pure Fiji můžete setkat ve Velkých Karlovicích v místních hotelech Lanterna a Horal.

Kouzelné stromy

Baobaby jsou obrovské stromy s mohutnými kmeny, které rostou převážně na Madagaskaru a v Austrálii. Kouzlo baobabů však nespočívá jen v tom, jak jsou tyto stromy vysoké či staré. Baobaby v sobě ukrývají i magickou sílu, která léčí. Z baobabů se získává speciální olej a ořechy, které jsou využity při velmi smyslné masáži. Při této wellness proceduře ležíte na břiše, máte zavřené oči a vaše mysl se zaposlouchá do úchvatné rytmické africké hudby. Na začátku kolem vás tančí terapeutka s ořechy baobabů v rukách a vy vnímáte pouze teplo, energii a sílu, která z ořechů proudí směrem k vám. Poté začne masáž, při které je využit speciální blahodárný olej. Na závěr přichází na řadu opět velké ořechy, se kterými bude terapeutka přejíždět po vašem těle.

V případě, že chcete poznat kouzla exotických procedur, doporučuji vám na nic nečekat a vyrazit na wellness pobyt. Pokud hledáte inspiraci, kam vyrazit, určitě byste měli navštívit slevové portály. V nepřeberném množství slev na wellness pobyty si vybere opravdu každý.


Notice: link_pages není podporována už od verze 2.1! Použijte prosím raději wp_link_pages(). in /var/www/vhosts/seonastroje.cz/art4u.cz/wp-includes/functions.php on line 2839


Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.