Tréma pro psychologa?

Trpíte již od raného mládí před každou jen trochu větší zkouškou takřka pocity na omdlení? Je pro vás každý veřejný výstup prakticky infarktovou záležitostí? Mnoho lidí má za to, že se prostě tak narodili, tudíž i tak zemřou. Velký omyl, přátelé! Psycholog Praha 2 http://www.psycholog-holcner.cz/ vám jednoznačně vysvětlí, že přehnaná tréma, či nedostatek sebevědomí, jsou řešitelné záležitosti! Ovšem ne bez pomoci! Obraťte se na naši odbornou ordinaci, kde možná konečně uchopíte život za ten správný konec! Vsaďte na profesionalitu, diskrétnost a empatii! Schopnost porozumět někomu druhému není dána jen tak. Často ani nejbližší okolí, rodina, nerozumí němým signálům vysílaným naším prostřednictvím.  Nespoléhejte na zázrak a zajděte tam, kde vám účinně pomohou a odstraní příčiny všech nezdarů!

Důvody potíží

Nejsou-li vyrovnány hladiny fyzické a duševní harmonie, vzniká problém. Pokud se ale k této nerovnováze přidá menší či větší starosti, které jsou na první pohled neřešitelné, může vzniknout nemoc. Záleží na tom, jak člověk nerovnováhu a starosti prožívá. Jak moc si je pustí k tělu, lidově řečeno. Jak se ke všemu duševně postaví. Určitě jste podobnou nerovnováhu v životě už prožili. Možná ji prožíváte právě teď. Cítíte se opuštěni, nemilováni, ztraceni. A to je možná krůček k depresím. A přitom někdy stačí navštívit EMDR terapeuta, který naslouchá.

Odborná pomoc psychologa Praha

Dostat naději, že bude líp, že se před námi zase objeví svět ve všech jeho krásách a podobách, přeci za to stojí, ne? Přijďte do EMDR terapie a nechte nás pracovat! Uvidíte, že za pár týdnů budete na vše hledět z jiné perspektivy!  Zanecháte marného boje a stanete se znovu plnohodnotným člověkem pro svoje partnery, děti, nebo jen tak, sami pro sebe!

 

 


Notice: link_pages není podporována už od verze 2.1! Použijte prosím raději wp_link_pages(). in /var/www/vhosts/seonastroje.cz/art4u.cz/wp-includes/functions.php on line 2839


Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.